Comarch - złoty partner

Konsultant do obsługi klientów kluczowych

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:
  • Wsparcie Klienta po wdrożeniu
  • Konfiguracja systemu
  • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników
  • Analiza potrzeb Klienta
  • Zarządzanie realizacją projektu
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub ekonomiczne
  • Doświadczenie we wdrażaniu systemów klasy ERP (ERP XL, ERP OPTIMA lub inne) w następujących obszarach: księgowość lub kadry-płace lub logistyka
  • Wiedza biznesowa w w/w obszarach
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolności analityczne
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Znajomość SQL i Crystal Reports
Oferujemy:
  • Profesjonalne wprowadzenie w obowiązki i szkolenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym
Aplikacje (CV ze zdjęciem i list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres biuro@omegasys.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."